SLUŽBY

Predstavenie spoločnosti:

Firma JUDAS Plus, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Odvtedy sa venuje zákazkovej výrobe strojov a technologických celkov, oceľových konštrukcií a zámočníckych výrobkov, automatizácii a riadeniu v priemyselnej výrobe, výrobe nerezových interiérových dekoračných prvkov, točených schodísk, oceľových a nerezových zábradlí, návrhu a realizácii fontán.

Ponúkame realizáciu projektov od projekcie, výroby, montáže až po uvedenie do prevádzky. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia originálnych zariadení (OEM), inžinierske, technologické, stavebné, chemické a potravinárske spoločnosti.

poradenska cennost

Technicko poradenská činnosť

Poskytujeme odbornú pomoc a riešenia pre rôzne technické problémy. Zanalyzujeme potreby zákazníka, aby sme navrhli optimálne technické riešenie.

Projekčná činnosť

Podľa požiadaviek zákazníka poskytneme projekčnú a projektovú činnosť. Navrhneme ideový návrh, konštrukčnú, výrobnú i prevádzkovú dokumentáciu.

Technologické návrhy

vrátane výroby, dodávky a uvedenia do prevádzky. Zaoberáme sa dodávkou technológií na kľúč. Čo znamená ich výrobou, dodaním až po uvedenie do prevádzky v súlade s príslušnými technickými normami a predpismi.

Zváranie hliníku, nerezu

a vysokotlakých potrubných systémov, výroba výmenníkov. Realizujeme zvárané spoje všetkých oceľových a hliníkových materiálov, vysokotlakých systémov s tlakovými i röntgenovými skúškami.

Návrhy a výroba

fontán, dekoračných interiérových prvkov, točených schodísk, oceľových a nerezových zábradlí. Máme bohaté skúsenosti a odborné znalosti v oblasti fontán a interiérového dizajnu. Fontány realizované našou spoločnosťou prinášajú pre používateľa nielen estetický zážitok, ale sú aj energeticky úsporné a ľahko ovládateľné. Zábradlia z leštenej či brúsenej nerezovej oceli prinášajú úžitok mnohým zákazníkom z radov občanov či spoločností ako sú banky, kasína či obytné domy.

© 2023 JUDAS PLUS s.r.o., web and seo: FG ATELIER TRNAVA